Abbey |
Abigail Jones |
Labour Party |
|
Abbey |
Andrew Judge |
Labour Party |
|
Abbey |
Katy Neep |
Labour Party |
|
Cannon Hill |
Tobin Byers |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Cannon Hill |
Pauline Cowper |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Cannon Hill |
Fidelis Gadzama |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Colliers Wood |
Laxmi Attawar |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Colliers Wood |
Caroline Cooper-Marbiah |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Colliers Wood |
Nick Draper |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Cricket Green |
Russell Makin |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Cricket Green |
Ian Munn |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Cricket Green |
Judy Saunders |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Dundonald |
Michael Bull |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Dundonald |
David Dean |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Dundonald |
Suzanne Grocott |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Figge's Marsh |
Agatha Mary Akyigyina |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Figge's Marsh |
Geraldine Stanford |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Figge's Marsh |
Peter Walker |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Graveney |
John Dehaney |
Labour Party |
|
Graveney |
Linda Kirby |
Labour Party |
|
Graveney |
Greg Udeh |
Labour Party |
|
Hillside |
Daniel Holden |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Hillside |
David Simpson |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Hillside |
David Williams |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Lavender Fields |
Mark Allison |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Lavender Fields |
Ross Garrod |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Lavender Fields |
Edith Macauley |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Longthornton |
David Chung |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Longthornton |
Brenda Fraser |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Longthornton |
Marsie Skeete |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Lower Morden |
Stan Anderson |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Lower Morden |
Mary Curtin |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Lower Morden |
Sally Kenny |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Merton Park |
Edward Foley |
Merton Park Ward Independent Residents |
23/05/2014, 00:00 |
Merton Park |
John Sargeant |
Merton Park Ward Independent Residents |
23/05/2014, 00:00 |
Merton Park |
Peter Southgate |
Merton Park Ward Independent Residents |
23/05/2014, 00:00 |
Pollards Hill |
Jeff Hanna |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Pollards Hill |
Joan Henry |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Pollards Hill |
Martin Whelton |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Ravensbury |
Stephen Alambritis |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Ravensbury |
Philip Jones |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Ravensbury |
Peter McCabe |
Labour Party |
23/05/2014, 00:00 |
Raynes Park |
Adam Bush |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Raynes Park |
Stephen Crowe |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Raynes Park |
Jill West |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
St Helier |
Maxi Martin |
Labour Party |
23/05/2104, 00:00 |
St Helier |
Dennis Pearce |
Labour Party |
23/05/2104, 00:00 |
St Helier |
Imran Uddin |
Labour Party |
23/05/2104, 00:00 |
Trinity |
Charlie Chirico |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Trinity |
James Holmes |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Trinity |
Abdul Latif |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Village |
Hamish Badenoch |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Village |
John Bowcott |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Village |
Najeeb Latif |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
West Barnes |
Mary-Jane Jeanes |
Liberal Democrat |
23/05/2014, 00:00 |
West Barnes |
Brian Lewis-Lavender |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
West Barnes |
Gilli Lewis-Lavender |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Wimbledon Park |
Janice Howard |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Wimbledon Park |
Oonagh Moulton |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |
Wimbledon Park |
Linda Taylor |
Conservative Party |
23/05/2014, 00:00 |